close
Żoliborz w obiektywie 
...12345...
Park Żeromskiego bez prohibicji?

Park Żeromskiego bez prohibicji?

2019-04-01
Niestety są i złe wiadomości. Osoby wnoszące alkohol na teren parku, będą zobowiązane uiścić drobną opłatę w wyżej wymienionym namiocie. Część parku będzie zamykana na noc aby dokonać niezbędnych napraw i posprzątać teren.
Nowatorska wystawa?

Nowatorska wystawa?

2019-02-19
Wystawa wisi na płocie otaczającym Park Żeromskiego. Jest to bardzo ciekawy zbiór zdjęć, powstałych podczas budowy parku. Wystawa nie jest nowa i można było ją zobaczyć już w kilku miejscach na Żoliborzu.
Tajemniczy obiekt

Tajemniczy obiekt

2018-03-18
Może czytelnicy pomogą nam rozwiązać zagadkę? Zdjęcia obiektu znajdują się w galerii. 
Barszczewska – nowa inwestycja

Barszczewska – nowa inwestycja

2019-01-18
To już czwarta inwestycja w tym miejscu. Wygląda na to, że powstanie kolejny mały budynek w niewielkiej odległości od dwóch pozostałych.
Światełko w tunelu

Światełko w tunelu

2019-01-18
W jednym z bloków, znajdujących się na terenie osiedla Marymont Potok, mieszkańcy wyszli z ciekawą inicjatywą. I co ciekawe, obyło się bez budżetu partycypacyjnego...
Co może spaść zimą?

Co może spaść zimą?

2019-01-11
Zimą tak bywa, że poza śniegiem, może od czasu, do czasu spaść nam na głowę, coś zupełnie innego. Szczególnie niebezpieczne są sople, które w czasie odwilży mogą przybrać gigantyczne rozmiary
Zniknie kolejna żoliborska atrakcja

Zniknie kolejna żoliborska atrakcja

2019-01-08
To już ostatnie dni kiedy na żoliborskim osiedlu Marymont Potok można podziwiać ciekawe, ogrodowo-parkowe rozwiązanie oświetlenia.
Zamknięta restauracja

Zamknięta restauracja

2019-01-07
W najgorszym przypadku , całując przysłowiową klamkę, przeczytamy z umieszczonej na drzwiach kartki, że planowane otwarcie przewidziane jest na...
Na Barszczewskiej bez zmian...

Na Barszczewskiej bez zmian...

2019-01-06
Tak naprawdę to chodnik na tej ulicy nie został wybudowany dla pieszych a dla kierowców samochodów, którzy upodobali sobie to miejsce do parkowania.
Z prądem czy bez prądu?

Z prądem czy bez prądu?

2019-01-05
Niestety nic nie wskazuje na to aby nie było w niej prądu. Druga skrzynka ale w znacznie gorszym stanie znajduje się na skwerku, pomiędzy ulicami Krasińskiego a Promyka
...12345...
 
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT