close

Znieważyli pasażera tramwaju linii 33

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie znieważenia osoby z powodu jej przynależności rasowej. Jak wynika z relacji świadka mężczyźni widoczni na publikowanym zdjęciu kierowali wobec pokrzywdzonego obraźliwe słowa i komentarze.

 

Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21. Mężczyźni podejrzewani o przestępstwo Do zdarzenia doszło 18 sierpnia tego roku w Warszawie w tramwaju linii 33. Jak wynika z relacji naocznego świadka tego przestępstwa nieznane dotąd osoby ubrane między innymi w klubowe szaliki znieważyły jednego z pasażerów z powodu jego przynależności rasowej. Mężczyźni kierowali wobec pokrzywdzonego obraźliwe słowa i komentarze.

 

Każdy, kto rozpoznaje dwóch mężczyzn widocznych na publikowanym zdjęciu proszony jest o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Wilczej 21. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 60 391 13, 22/603 91 32 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

 

rsz.

 

Materiał: KSP

Imię / nick
Treść komentarza
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT