close

Włamał się do skrzynki...


 

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania dotyczące kradzieży z włamaniem do skrzynki na listy. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.
 

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania w sprawie kradzieży z włamaniem do skrzynki na listy. Do zdarzenia doszło 4 listopada tego roku w jednym z budynków przy ulicy Salezego. Nieznany dotąd mężczyzna po uszkodzeniu zamka dostał się do skrzynki skąd skradł ponad 130 złotych.
 

Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 77 02, 22/603 83 92  albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.

 

Materiał: KSP

 

Imię / nick
Treść komentarza
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT