close

Wielkie otwarcie domu rozwoju ence.pence!


Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej… I to nie w byle jakim, a w domu rozwoju ence.pence. Już 17 marca, w godzinach od 10.00 do 18.00 zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na wielkie otwarcie domu kultury i sali zabaw, mieszczącej się w samym sercu Sadyby, przy ulicy Morszyńskiej 19. Dla wszystkich gości przewidujemy mnóstwo atrakcji, w tym zwiedzanie domu, zabawę w małpim gaju, zajęcia dla dzieci pod opieką animatorów, grę terenową (w wersji domowej) oraz poczęstunek dla dużych i małych pasibrzuchów.
 

ence.pence to unikalne połączenie domu kultury z nowoczesną salą zabaw. W pięknym, klimatycznym oraz doskonale skomunikowanym domu powstało miejsce, które w rodzinnej atmosferze ma rozwijać, uczyć i bawić. Pod czujnym okiem profesjonalnej kadry w ence.pence będzie można skorzystać z szerokiego wachlarza zajęć edukacyjnych i rozwojowych, zorganizować wymarzone urodziny i szaleć w małpim gaju pod okiem oddanych i doświadczonych animatorów. Strudzonym rodzicom, poza chwilą wytchnienia, dom oferuje zacisze strefy relaksu i pracy.

W sobotę, 17 marca zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na uroczyste otwarcie. Będzie można zwiedzić tajemnicze zakamarki domu, porozmawiać z twórcami miejsca, uzyskać informacje o rozwojowych zajęciach i ich prowadzących, wybawić się podczas przygotowanych atrakcji oraz poczuć wyjątkową, domową atmosferę tego miejsca.
 

ence.pence to placówka szczególna, bowiem łączy w sobie ciepło i bezpieczeństwo rodzinnego domu z wesołym placem zabaw oraz swobodną, przyjemną edukacją dostosowaną do potrzeb dzieci w różnym wieku. W tematycznych pokojach oraz podczas innowacyjnych zajęć opiekunowie, w tym psycholodzy dziecięcy, będą budzić drzemiące w dzieciach talenty. W sali zabaw i sali multimedialnej zadbają o ich prawidłowy rozwój fizyczny, motoryczny i umysłowy.
 

Jednak nie samą nauką żyje dziecko. Razem z maluchami, animatorzy ence.pence będą wspólnie zakładać „gangi”, budować „bazy”, chować się na strychu i co najważniejsze, zawierać nowe przyjaźnie. Prawdziwy dom nie obędzie się bez zadowolonych rodziców. Z myślą o nich ence.pence przygotowało bogatą ofertę zajęć, takich jak joga dla mam, dyżury certyfikowanej Douli, szkołę rodzenia, czy też warsztaty dietetyczne. Ponadto w specjalnie wyposażonej strefie SPA można oddać się relaksowi podczas masażu klasycznego, dla kobiet w ciąży lub fizjoterapii, wykonać profesjonalny manicure, makijaż dzienny, czy też wieczorowy. ence.pence ma także coś dla tych bardziej zapracowanych rodziców. W sferze pracy, będą oni mogli zaszyć się z komputerem lub zorganizować profesjonalną telekonferencję w przeznaczonym do tego meeting roomie.

W porze wiosenno-letniej do dyspozycji wszystkich gości dom rozwoju udostępnia przepiękny ogród, w którym z kawą w ręku można zanurzyć się w wygodnym fotelu i oddać lekturze bądź spod przymrużonych oczu obserwować rozbrykane pociechy.

Imię / nick
Treść komentarza
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT