close

W piwnicy przy Szkolnej mocna dawka rozrywki 


Po pierwsze – 10.04 – wieczór kabaretowy z serii klasyka polskiego humoru, czyli wieczór kabaretowy w Banjaluce! To nie będzie zwykły kabaret, a spektakl interaktywny z udziałem publiczności! Temat przewodni to kultowy film „Seksmisja"!

 

Po drugie – 17.04 – Tymański vs. Ciechowski - koncert
 

koncert Tymona Tymańskiego poświęcony twórczości Grzegorza Ciechowskiego i legendarnej Republiki.Koncert pod hasłem TYMAŃSKI/ CIECHOWSKI to intrygujący powrót do muzyki i tekstów, które nigdy nie przestały być aktualne, stając się kanonem polskiego rocka. Tymon Tymański sięga po utwory Grzegorza Ciechowskiego oraz legendarnej grupy Republika, jak również po swoje własne, inspirowane twórczością tczewskiego artysty.

 

Po trzecie – 25.05 –Limboski vs. David Bowie – koncert

 

Zafascynowany twórczością Davida Bowie'ego poza swoimi kompozycjami również wybrane piosenki swojego idola w nowych, czasami zaskakujących aranżacjach. Podczas koncertów solo Limboski gra na gitarze, fortepianie, tworzy na żywo pętle, śpiewa, robi beat box, używa sampli, a nawet gra na bębnie taktowym. Jest to wyjątkowe show, gdzie, jak sam twierdzi, najważniejszy jest ultrabliski kontakt z publicznością i całkowita wolność na scenie.
 

Zapraszamy!

Banjaluka Warszawa

Ul. Szkolna 2/4

00-006 Warszawa

Imię / nick
Treść komentarza
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT