close

UK SUBS , TZN Xenna, Antidotum w klubie Pogłos

28 stycznia w klubie Pogłos mieszczącym się przy ulicy Burakowskiej 12 odbył się koncert angielskiego zespołu UK SUBS. Koncert był niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych dopiero rozpoczynającego się roku. Na imprezę sprzedano wszystkie bilety i w dnu koncertu były one już niedostępne. Wiele osób zostawiając sobie kupno biletu na ostatnią chwilę, obeszło się przysłowiowym smakiem. Na niewielkiej klubowej sali zgromadziło się ponad trzysta osób. Jako pierwszy wystąpił zespół Antidotum. Następnie Tzn Xenna rozgrzał publiczność. I to dosłownie ponieważ na sali zrobiło się bardzo gorąco. Na szczęście był też czynnik chłodzący. Było to gęsto rozlewające się piwo z plastikowych kubków. Kiedy podłoga stała się wystarczająco lepka od porozlewanych napojów, na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru, zespół UK SUBS. Aby zapoznać się z atmosferą jaka była na koncercie wystarczy zajrzeć do galerii zdjęć.

 

Już na początku marca w klubie Pogłos odbędzie się kolejne wydarzenie muzyczne jakim będzie koncert zespołów Pipes And Pints, Lazy Class i Molly Malone's. Zapraszamy!  

 

Imię / nick
Treść komentarza
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT