close

Styl, moda i uszeSą takie miejsca gdzie czas zatrzymał się kilkadziesiąt lat temu. Na Bielanach takie miejsce znajdziemy na bazarku nieopodal ulicy Klaudyny. Nie odkryjemy tutaj przedwojennych klimatów jak na Bazarze Różyckiego, nie mniej jak ktoś szuka klimatów późnych lat osiemdziesiątych to je w tym miejscu znajdzie. Usze na szyldzie nad wejściem do sklepu mogą oznaczać, ze kiedyś można było tu kupić świńskie tusze. Być może teraz też są tusze ale do stempli albo do drukarek? Może ktoś odkryje tajemnicę? Tutaj też można znaleźć szewca, który dorabia klucze. Cóż takie czasy. Szewc, jak wszyscy, też musi czasem dorobić. Oczywiście jak na bazar przystało, panuje tutaj swoista moda i styl. Aż się łezka w oku kręci za minionymi dawno temu czasy.

Imię / nick
Treść komentarza
user DODANE: 24-11-2018 18:49:31 | ~ Ana maria
Okropnie tendencyjny artykuł. Trzeba pamiętać ze zdjęcia są stare a bazarek wyglada w tej chwili nowocześnie (cały czas w remoncie)!
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT