close
123...
Rozbój na Tamce

Rozbój na Tamce

2019-04-17
Zgodnie z kodeksem karnym 23-letniemu Damianowi Z. i 18-letniemu Danielowi H. grozi teraz odpowiednio do 12 i do 8 lat pozbawienia wolności. Sąd na wniosek prokuratury podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn na 3 miesiące.
Rozbój na bulwarach

Rozbój na bulwarach

2019-04-14
Na miejscu przestępstwa policjanci zatrzymali jednego ze sprawców który kilkakrotnie uderzył pokrzywdzonego pięścią w twarz żądając pieniędzy i portfela.
Akcja Powiśle 2019

Akcja Powiśle 2019

2019-04-11
Bulwary objęto też monitoringiem wizyjnym. W każdy weekend, porządku pilnuje tam nawet kilkudziesięciu strażników z Oddziału Specjalistycznego. 
 
Wracali z Bulwarów?

Wracali z Bulwarów?

2019-04-08
Należało by jak najszybciej zabronić spożywania alkoholu nad Wisłą. I to całkowicie. W weekendy również w sklepach spożywczych i na stacji benzynowej w godzinach nocnych.
Okupacyjne Powiśle?

Okupacyjne Powiśle?

2018-11-04
Ulicą Radną nigdy nie jeździły tramwaje. Baczne oko dostrzeże w prawym górnym rogu autobus
Bierut i konstytucja

Bierut i konstytucja

2018-09-20
Z kół zbliżonych do dobrze poinformowanych, dowiedzieliśmy się, że Wojewódzki Konserwator Zabytków, rozpoczął kontrolę...
Na placu Zamkowym już stoi choinka

Na placu Zamkowym już stoi choinka

2018-12-03
Inauguracja świątecznej iluminacji Warszawy coraz bliżej. Prace przy montażu świetlnych ozdób są już na ostatniej prostej. Widocznym znakiem zbliżających się świąt jest również choinka, która właśnie stanęła na placu Zamkowym.
 
Podrabiane recepty i tajemnicza pani

Podrabiane recepty i tajemnicza pani

2018-12-02
Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie posługiwania się jako autentycznymi, podrobionymi receptami
Zapraszamy do warszawskiego namiotu świątecznego

Zapraszamy do warszawskiego namiotu świątecznego

2018-11-28
W namiocie będzie szansa samodzielnie ozdobić lukrem gotowe, pachnące pierniczki, aby potem zawiesić je na choince lub obdarować kogoś tym smacznym prezentem. 
Włamał się do skrzynki

Włamał się do skrzynki

2018-11-30
Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania w sprawie kradzieży z włamaniem do skrzynki na listy. Do zdarzenia doszło 4 listopada tego roku w jednym z budynków przy ulicy Salezego.
123...
 
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT