close
123...
Uwaga upał !

Uwaga upał !

2019-06-16
Czy należy pomagać innym? Jak najbardziej! Widząc śpiącego na ławce nasuwa się przeważnie jedno skojarzenie. Ale są upały i różnie może być. Lepiej zawsze kontrolować sytuację a mając wątpliwości zawsze możemy wezwać odpowiednie służby.
Dobra zmiana na Dobrej

Dobra zmiana na Dobrej

2019-06-13
Większość z nas narzeka na słupki a głównie na ich ilość. Słupki natomiast nieodmiennie kojarzą się z ograniczaniem miejsc parkingowych. Na ulicy Dobrej pomiędzy ulicami Gęstą a Karową znaleziono kompromis
Powiśle się zmienia

Powiśle się zmienia

2019-06-12
Zapewne mieszkają jeszcze w Warszawie osoby, które pamiętają budowę biurowca, który jeszcze kilka lat temu stał w tym miejscu. Ja go miło wspominam. W latach osiemdziesiątych był tu mały sklepik, 
Gdzie się podziały kwiatki?

Gdzie się podziały kwiatki?

2019-06-11
Jakiś czasu Zarząd Terenów Zielonych przejął parki od Urzędów Dzielnic. I jak widać radzi sobie z tematem słabo.
Parkowanie przy Mularskiej

Parkowanie przy Mularskiej

2019-06-10
Mularska to taka maleńka uliczka, odchodząca od ulicy Furmańskiej na Mariensztacie. Nie posiada nawet chodnika i przypomina parkową alejkę. Jest tak mała, że nie widzą jej nawet mapy Google.
Uwaga! Spadające cegły!

Uwaga! Spadające cegły!

2019-06-10
Mur znajduje się pod adresem Bednarska 24. Kawałeczek dalej znajduje się miejsce gdzie Zagłoba walczył z małpami.
Rozbój na Tamce

Rozbój na Tamce

2019-04-17
Zgodnie z kodeksem karnym 23-letniemu Damianowi Z. i 18-letniemu Danielowi H. grozi teraz odpowiednio do 12 i do 8 lat pozbawienia wolności. Sąd na wniosek prokuratury podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn na 3 miesiące.
Rozbój na bulwarach

Rozbój na bulwarach

2019-04-14
Na miejscu przestępstwa policjanci zatrzymali jednego ze sprawców który kilkakrotnie uderzył pokrzywdzonego pięścią w twarz żądając pieniędzy i portfela.
Akcja Powiśle 2019

Akcja Powiśle 2019

2019-04-11
Bulwary objęto też monitoringiem wizyjnym. W każdy weekend, porządku pilnuje tam nawet kilkudziesięciu strażników z Oddziału Specjalistycznego. 
 
Wracali z Bulwarów?

Wracali z Bulwarów?

2019-04-08
Należało by jak najszybciej zabronić spożywania alkoholu nad Wisłą. I to całkowicie. W weekendy również w sklepach spożywczych i na stacji benzynowej w godzinach nocnych.
123...
 
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT