close 

O serwisie

 

Jak założyć lokalny serwis ( portal ) internetowy? Wystarczy jakikolwiek komputer i zamówienie odpowiedniej strony „www” u informatyka. O założeniu domeny jak i o innych banałach nie ma co wspominać. Potem trzeba zerknąć o czym piszą inne portale i „przeredagować” wiadomość lub prościej „zacytować” ,że taki to ataki portal podał do wiadomości... I mamy tak zwanego newsa. Ale jest jeszcze jeden mały szczegół. Trzeba mieć zdjęcie a najlepiej dwa zdjęcia. Jedno, którego podgląd wyświetli się na portalu społecznościowym a drugie w wiadomości. Zdjęcia nie da się już przeredagować ani zacytować. Można zatrudnić fotografa a to oznacza spore koszty. Oczywiście można kombinować. Można zrobić sobie zdjęcia z napisem „pilne” „uwaga” lub „z ostatniej chwili” Ale czytelnicy już się na to nie łapią. I portal też wygląda mało przekonująco jeśli znajdują się w nim w większości takie zdjęcia. Można jeszcze poszukać zdjęć, które można bezpłatnie wykorzystać. Znajdziemy je na specjalnych stronach. Ale większość z nich ma się nijak do zamieszczonego tekstu. I internauci też za nimi nie przepadają. Tekst o wypadku na Świętokrzyskiej będzie średnio wyglądał jeśli jako ilustracja będą dwa rozbite samochody z kaktusami w tle.

 

Nasz serwis tworzy od podstaw swoje własne, lokalne wiadomości. Zarówno treść jak i ilustracje w postaci zdjęć, które są naszego autorstwa. Owszem sporadycznie zamieszczamy informacje, których źródłem jest SM lub KSP ale zawsze w wiadomości znajduje się jego stosowny podpis. Oczywiście te ostatnie wiadomości każdy może sobie odnaleźć na stosownych stronach.

 

W odróżnieniu od innych portali, każda wiadomość wraz ze zdjęciami wykonanymi przez autorów naszego portalu może być wykorzystana przez inne strony, serwisy, portale czy prasę drukowaną. Wystarczy spełnić poniższe warunki:

 

Cennik

 

Cena obejmuje zdjęcie plus zdjęcia jeśli wiadomość posiada galerię zdjęć oraz tekst, który można też w dowolny sposób przeredagować aby był unikalny. Jedna wybrana wiadomość z portalu to koszt 95 zł netto.

 

Powyższe ceny dotyczą publikacji jednorazowej na jednym portalu pod jedną domeną lub tytułem prasowym. W przypadku kiedy wydawca posiada tytuł prasowy i portal przynależny do tytułu cena wzrasta o 50% pojedyńcza wiadomość 145 zł netto 

 

Warunki korzystania z serwisu

 

Kupujący nie ma prawa do dalszej odsprzedaży zdjęć i treści

 

Każde zdjęcie musi być podpisane warszawawobiektywie.pl 

 

Publikacja zdjęć i treści możliwa jest po opłaceniu faktury i zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie.


Nasze publikacje i zdjęcia znajdują się na portalach i czasopismach: isrodmiescie.pl    , ipragapolnoc.pl  izoliborz.pl , tustolica.plZieleniak ,

 

Aby skorzystać z naszej oferty należy skontaktować się z nami mejlowo red.aktor@wp.pl lub telefonicznie 575 905 367 albo przez formularz kontaktowy.