close 

Rozbój w oku kamery


                FILM Z ZAJŚCIA 

 

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała. Po brutalnym ataku napastnika, pokrzywdzony doznał złamania żuchwy i stracił przytomność. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na filmie i zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

 

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała. Do zdarzenia doszło 26 maja tego roku przy ulicy wioślarskiej 6

.

Kamery zarejestrowały moment ataku, na którym widać jak nieustalony dotąd mężczyzna uderza swoją ofiarę pięścią w twarz na skutek, czego pokrzywdzony, upada na chodnik, doznaje licznych obrażeń ciała, traci przytomność i zostaje przewieziony do szpitala.

 

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na filmie i zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

 

Informacje powołując się na numery sprawy KRP-PZ-3167/19 można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 91 58, numer alarmowy 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.

 

 

Materiał: KSP

Imię / nick
Treść komentarza
user DODANE: 28-06-2019 17:36:44 | ~ Unknown
Ale kozak, z partyzanta uderzać ciota i tyle