close

Śródmiejscy wywiadowcy zatrzymali dwie osoby podejrzane o pobicie przypadkowego przechodnia z użyciem niebezpiecznego narzędzia i usiłowanie rozboju na kobiecie. Za te przestępstwa 23-letniemu Damianowi Z. i 18-letniemu Danielowi H. grozi teraz odpowiednio do 12 i do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Do obydwóch zdarzeń doszło w krótkich odstępach czasu około godziny 13:00 przy ulicy Tamka. Pierwszą ofiarą była kobieta, którą jak wynika z relacji pokrzywdzonej zaatakował Damian Z. 23-latek używając przemocy szarpał i uderzał w twarz swoją ofiarę próbując w ten sposób wyrwać torebkę oraz telefon. Pokrzywdzona broniła się na tyle skutecznie, że mężczyzna zrezygnował i uciekł.

 

Drugą z napadniętych osób był przypadkowy przechodzień. Mężczyzna został zaatakowany przez obu zatrzymanych. Damian Z. miał kopać pokrzywdzonego po głowie a jego kompan Daniel H. z kastetem w ręku uderzać mężczyznę pięściami po twarzy.Błyskawiczna interwencja policjantów ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego doprowadziła do zatrzymania obu podejrzanych o to przestępstwo osób.

 

Zgodnie z kodeksem karnym 23-letniemu Damianowi Z. i 18-letniemu Danielowi H. grozi teraz odpowiednio do 12 i do 8 lat pozbawienia wolności. Sąd na wniosek prokuratury podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn na 3 miesiące.

rsz.

 

Materiał: KSP

Imię / nick
Treść komentarza
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT