close 

Może ktoś rozpozna poszukiwaną osobę?


Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie dotyczące usiłowania rozboju. Nieznany dotąd sprawca wraz z innym zatrzymanym już mężczyzną zaatakował przypadkowych przechodniów. Biciem i groźbami zażądał wydania elektronicznego papierosa. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.

 

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą postępowanie w sprawie pobicia usiłowania rozboju. Na miejscu przestępstwa policjanci zatrzymali jednego ze sprawców który kilkakrotnie uderzył pokrzywdzonego pięścią w twarz żądając pieniędzy i portfela. Drugi z napastników oddalił się przed przybyciem policjantów i jest poszukiwany. Wiadomo już że on także uderzył jednego z pokrzywdzonych żądając wydania elektronicznego papierosa.

 

Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 603 91 59, 112 albo w formie elektronicznej pisząc na adres:krp1warszawa@policja.waw.pl

 

rsz

 

Materiał: KSP

Imię / nick
Treść komentarza