close

Przyjaciele dla Sneaker BOYZ w Elektrowni PowiśleBrak planów na nadchodzący piątek? Zacznij weekend w Elektrowni Powiśle. O godzinie 20:00 startujemy z wyjątkowym koncertem charytatywnym dla inicjatywy Sneaker BOYZ. Wspólnie pomóżmy chłopakom odbudować to wyjątkowe miejsce na mapie streetwearowej Warszawy. Pokażmy, że świetna zabawa idzie w parze z pomaganiem! 

Już w najbliższy piątek, 12 października w Elektrowni Powiśle odbędzie się koncert charytatywny, z którego dochód zostanie w całości przekazany na odbudowę kultowego miejsca Sneaker BOYZ. Lokal słynący z personalizacji sneakersów, oferujący również usługi czyszczenia i konserwacji obuwia, spłonął w niewyjaśnionych okolicznościach we wrześniu br. 

Line-up przypadnie do gustu w szczególności fanom polskiego rapu i muzyki elektronicznej. Podczas koncertu wystąpią: Rau, Onar, Ras, Małolat
Jetlagz, Pezet

DJ’skie sety zaprezentują: Czarlson, Eklektik, Zuza Ok, Neen, Bubblegun, Panda, Ajsen, Spisek, Niko P i Boyzzz 2 Boyzzzzz.

Bilety: 30 PLN do kupienia na goingapp.pl Adres: Elektrownia Powiśle, ul. Elektryczna 2, wejście od ulicy Zajęczej.

Więcej informacji można znaleźć na fanpage’u Elektrowni Powiśle, w zakładce Wydarzenia. 

Już za niespełna rok w zrewitalizowanej Elektrowni Powiśle na nowo rozkwitnie życie! Znajda się tu restauracje, butiki, sklepy typu concept i pop-up stores oraz innowacyjna przestrzeń Beauty Hall. Nie zabraknie także oferty rozrywkowej – klubu, barów czy regularnych wydarzeń i koncertów, które będą się odbywały na 3 placach miejskich. Jest na co czekać!
Imię / nick
Treść komentarza
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT