Praskie Akwarele
close 

Praskie Akwarele


 

Autorem cyklu „Praskie Akwarele” jest Jacek Schmidt od kilkunastu lat związany z Pragą Północ, gdzie prowadzi swoją pracownię oraz galerię autorską PRAGA del ARTE. Studia malarskie i pedagogiczne ukończył w Krakowie w 1985 roku. Jest autorem 40 wystaw indywidualnych malarstwa, fotografii, rysunku i grafiki oraz członkiem Okręgu Warszawskiego ZPAP.

Prawie 30 akwarel, które można obejrzeć na kolejnych stronach powstały w okresie ostatnich kilkunastu lat i wszystkie znalazły nabywców. Zamawiając obraz, masz pewność, że praca została wykonana specjalnie dla ciebie. Może nieznacznie się różnić od zamieszczonego wzoru. Format to 20 × 30 cm plus passe-partout do 30 × 40 cm. Cena akwareli wynosi 495 złotych i nie obejmuje oprawy. Czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni roboczych. Aby zamówić akwarelę, należy skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy, podając kontakt telefoniczny, tytuł zamówionej pracy i numer znajdujący się pod grafiką. W odpowiedzi podamy numer konta. Prace można odebrać osobiście lub możemy wysłać kurierem. Koszt wysyłki to dodatkowo 20 zł. Zapraszamy!
 

Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Imię / nick
Treść komentarza