close 
Policjanci Z Wawra odnaleźli skradzione rowery Na ręce komendanta komisariatu w Wawrze wpłynęło podziękowanie od pokrzywdzonej w wyniku kradzieży. Kobieta tydzień po tym, jak utraciła rower została powiadomiona, że może przyjść do komisariatu i go odebrać. Funkcjonariusze w wyniku swoich działań odzyskali skradziony jednoślad. Był on jednym spośród kilkunastu, które policjanci zabezpieczyli.

Ustalenia i działania policjantów z komisariatu w Wawrze zaowocowały w ostatnim czasie odzyskaniem kilkunastu kradzionych rowerów. Zabezpieczone jednoślady po wykonaniu przez śledczych niezbędnych czynności mogą powrócić do swoich prawowitych właścicieli. Policjanci informowali pokrzywdzonych i prosili o zgłaszanie się do komisariatu.

Jedna z takich osób po tym, jak odebrała swój rower wystosowała do komendanta słowa podziękowania. Podkreśliła zaangażowanie i profesjonalizm pracy policjantów. Okazało się, że po tygodniu od momentu kradzieży otrzymała telefon o tym, że może przyjść po odbiór swojego roweru.

Te jednoślady, których właściciele jeszcze nie zostali ustaleni zostaną opublikowane na stronie komendy, by pokrzywdzeni mogli je rozpoznać.

 

nadkom. Joanna Węgrzyniak/mw

 

Materiał:KSP

Imię / nick
Treść komentarza
user DODANE: 12-11-2021 09:56:06 | ~ Ale
Świetnie. Gratulacje. Jestem ciekawy kto był złodziejem, z jakiego rejonu....
user DODANE: 12-11-2021 06:25:43 | ~ Andrzej D.
No cóż- przez dwa lata stosowania wobec mojego młodszego Syna i mnie przemocy psychicznej polegającej na bezprawnej, sprzecznej z postanowieniem Sądu izolacji nie tylko nie potrafili nic zrobić, ale przyczynili się do wtórnej wiktymizacji. Dobrze więc, że przynajmniej rowery znajdują.