closePolicjanci z żoliborskiego komisariatu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru elektrycznego, do której doszło w dniu 22.06.2018r. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęcia lub posiadają informacje na ich temat.
 

Żoliborscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru elektrycznego z garażu podziemnego w bloku przy ulicy Przasnyskiej 4, o wartości ponad 10 000 złotych, do której doszło w dniu 22.06.2018r. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Policjanci z wydziału kryminalnego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanym zdjęciu mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje na ich temat.
 

Na wszelkie informacje od Państwa czekamy przez całą dobę przy ul. Rydygiera 3A. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr tel. 22 603-71-16 wew. 114 lub na numer alarmowy 997 lub 112.

Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl

Sprawę prowadzi st. sierż. Konrad Plichta

ek

Imię / nick
Treść komentarza
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT