close

Podrabiane recepty i tajemnicza pani
 

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie dotyczące posłużenia się podrobionymi dokumentami. Wizerunek osoby mającej związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widoczną na zdjęciach kobietę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21.
 

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą postępowanie w sprawie posługiwania się jako autentycznymi, podrobionymi receptami podczas zakupu leków. Do zdarzeń doszło w okresie od 13 do 16 czerwca tego roku w jednej z aptek.
 

Wizerunek kobiety podejrzewanej o to przestępstwo zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/ 603 61 01, 22/ 603 91 09 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.

 

Materiał: KSP

Gdzie się podziało 120 tysięcy złotych? Czytaj więcej...

 

Imię / nick
Treść komentarza
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT