close

Podejrzany o kradzież z włamaniem do samochodu



Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania dotyczące kradzieży z włamaniem do samochodu. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.
 

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania w sprawie kradzieży z włamaniem do samochodu poprzez wybicie tylnej szyby. Na skutek tego przestępstwa nieznana dotąd osoba skradła torbę z ponad 124 000 złotych.

Do zdarzenia doszło 2 października tego roku przy ulicy Klonowej 20.
 

Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 61 53, 22/603 83 92  albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  krp1warszawa@policja.waw.pl

rsz.

 

Materiał: KSP





Imię / nick
Treść komentarza
user DODANE: 03-12-2018 01:06:27 | ~ Gość
Ta... Takiego nosa to mają tylko chłopacy z Pragi
user DODANE: 03-12-2018 01:05:18 | ~ Prażanin
To chyba Kubica?
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA



 

KONTAKT