close

Parkowanie na Przasnyskiej


Tak wygląda codziennie na ulicy Przasnyskiej. Brakuje słów. Po prostu nie ma przejścia. I co ciekawe dosłownie kawałeczek dalej jest olbrzymi plac, gdzie zawsze bez trudu można znaleźć wolne miejsce aby zaparkować samochód. Zresztą na ulicy Przasnyskiej też można i to tak aby nie utrudniać przejścia dla pieszych. I co ciekawe, zdarzają się kierowcy, którzy znają się na rzeczy. Niestety jest ich stanowczo za mało. Może choć raz na tydzień zajrzał by w to miejsce jakiś patrol ze Straży Miejskiej i pouczył kierowców jak prawidłowo się parkuje?

Imię / nick
Treść komentarza
user DODANE: 11-04-2018 16:32:50 | ~ Marta
Straż miejska wzywana pod ten adres najczęściej nie potwierdza zdarzenia, ale widziałam że czasem odholowują pojazdy zaparkowane przy skrzyżowaniu tam, gdzie jest podwójna linia ciągła.
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT