close

Parkowanie na parkingu przy KasprowiczaDo źle zaparkowanych samochodów, nawet na parkingu zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Nawet jeśli samochód zaparkuje na chodniku to od biedy można się jakoś przecisnąć. Niestety w ślad za niefrasobliwymi kierowcami idą rowerzyści. Tak zaparkowany na chodniku rower trudno ominąć. Trudno też znaleźć odpowiedź, dlaczego kierowcy i rowerzyści parkują na chodniku a nie tuż przy krawężniku?

Imię / nick
Treść komentarza
user DODANE: 16-05-2018 13:31:02 | ~ Uriah
Brak wyobraźni. Jest jednak duża różnica w przestawianiu roweru ważącego średnio ok. 16 kilogramów (przenieść/przepchnąć), który stoi tylko na nóżce od takiego minimum 1,5 tonowego bydlaka, którego możesz pchać tylko do przodu (brak zaciągniętego ręcznego oraz nie wrzucony bieg plus brak dostępu do kierownicy by manewrować).
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT