close

Odpowiedzą za kradzież butów z klatki schodowej


 

Kryminalni z Bielan zatrzymali dwie osoby, które odpowiedzą za kradzież butów z klatki schodowej w bloku przy ulicy Perzyńskiego, do której doszło pod koniec października. Para już usłyszała zarzuty za kradzież cudzego mienia o wartości ok. 800 złotych. Teraz obojgu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

  

 

Bielańscy policjanci prowadzili postępowanie w sprawie kradzieży dwóch par butów z klatki schodowej w bloku przy ulicy Perzyńskiego, do której doszło pod koniec października. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa. Policjanci z wydziału kryminalnego bardzo szybko ustalili dane personalne osób odpowiedzialnych za kradzież, ale okazało się, że osoby te nie przebywały w miejscu zamieszkania. Wczoraj, kryminalni zatrzymali 29-letnią kobietę i 34-letniego mężczyznę. Para już usłyszała zarzuty za kradzież cudzego mienia o wartości ok. 800 złotych. Teraz obojgu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ek

Imię / nick
Treść komentarza
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT