close

Największy fitness w Polsce już wkrótce w Blue City!


Na terenie kompleksu Blue City w Warszawie powstanie największy klub fitness w Polsce. Jego operatorem będzie znana na niemieckim i austriackim rynku marka Fit / One. Fitness zajmie prawie 5000 metrów kwadratowych w części budynku, w którym do tej pory mieściły się biura. Właściciela obiektu w transakcji z marką Fit / One reprezentowała firma doradcza Savills.

 

Na tej olbrzymiej powierzchni znajdzie się nowoczesna siłownia z najlepszym sprzętem treningowym firmy Life Fitness. Będzie jej towarzyszyć studio z sauną, solarium i łóżkami do masażu, z których bezpłatnie skorzystają członkowie VIP.

 

Wejście do Fit/One powstanie na poziomie +3 Blue City. Dodatkowo członkowie klubu będą mieli łatwy dostęp wprost z ogrzewanego i wentylowanego garażu podziemnego wydzieloną windą. Klub będzie otwarty od szóstej rano do północy.

 

– Fit / One rozpoczęło działalność w 2014 roku w Niemczech, otwierając pierwsze studia w Stuttgarcie. Dziś nasza sieć jest jedną z najlepiej prosperujących w Niemczech i Austrii – mówi Markus Zimmer z Fit / One – W grudniu 2018 roku planujemy wielkie otwarcie naszego nowego klubu w Warszawie. Jest to nasza pierwsza placówka w Polsce.

 

Fit / One będzie oferował swoim członkom zróżnicowane pakiety, których sprzedaż ruszy już w marcu tego roku na terenie Blue City i w internecie. Oprócz korzystania ze sprzętu treningowego, będzie możliwość wzięcia udziału w różnorodnych zajęciach, specjalnych programach, a także korzystania z sauny, solarium i łóżek do masażu. Członkowie VIP otrzymają osobisty coaching, a także indywidualny plan szkoleń i żywienia. Otwarcie klubu planowane jest na grudzień 2018 roku.

 

– Cieszymy się, że Fit / One wybrał właśnie nasze Centrum na swój pierwszy klub w Polsce – mówi Yoram Reshef, dyrektor generalny Blue City – My zawsze lubiliśmy debiuty, zarówno w części rozrywkowej jak i handlowej naszego centrum. Dzięki długoletniej umowie ze znanym w Europie i doświadczonym operatorem znów możemy zaproponować naszym klientom nową jakość i powiększyć część Blue City, przeznaczoną na rozrywkę i spędzanie wolnego czasu. To nie koniec zmian, które czekają nas w tym roku – dodaje Yoram Reshef.

 

Firma Savills jest agentem wyłącznym ds. wynajmu powierzchni w budynku Blue Office, będącego częścią biurową kompleksu Blue City.

 

Imię / nick
Treść komentarza
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT