close 

Koniec elektrycznej hulajnogi?

 

Najpierw były plotki a teraz już oficjalnie firma Lime podała oficjalną informację na swojej stronie internetowej. Wycofują się z usług w 23 krajach w tym w Polsce.

 

Wirus COVID-19 jest bezprecedensowym wyzwaniem dla miast i społeczności na całym świecie. Podobnie jak Ty martwimy się o miasta, które kochamy i nazywamy domami, ludzi, którym służymy, i naszych współpracowników w terenie. Kochanie miast oznacza także ich ochronę. Na razie wstrzymujemy usługę wypożyczania, aby pomóc ludziom pozostać na miejscu i zachować bezpieczeństwo.

 

Na wszystkich naszych rynkach, z wyjątkiem Korei Południowej, zaczniemy likwidować i wstrzymywać nasze usługi, aby odzwierciedlić wytyczne dotyczące zdrowia publicznego. Lime nadal ściśle monitoruje rozwój sytuacji na całym świecie i pozostaje w koordynacji z organami ds. Zdrowia i organów regulacyjnych w ponad 25 krajach.

 

Przypominamy, że chcielibyśmy również poprosić społeczność Lime o przyczynienie się do powstrzymania rozprzestrzeniania się COVID-19. Każdy z nas musi podjąć niezbędne kroki, zgodnie z zaleceniami lokalnych urzędników zdrowia publicznego.

 

W dalszym ciągu można ściągnąć aplikację ze strony a ostateczny czas na zlikwidowanie usług ma zająć 3 miesiące.

Imię / nick
Treść komentarza