close

KFC świętuje otwarcie 250 restauracji i rozdaje darmowe kubełki!  250 darmowych kubełków KFC, w 250 restauracjach w Polsce! Niemożliwe? A jednak! Popularna sieć restauracji ogłosiła otwarcie dwieście pięćdziesiątej restauracji KFC w Polsce i startuje z największą w historii firmy akcją promocyjną na polskim rynku, która bedzie miała miejsce 28 listopada br.

Najbliższą środę fani KFC zapamiętają na długo. Miłośnicy soczystych kawałków kurczaka w sekretnej panierce Colonela Sandersa właśnie tego dnia będą świetować otwarcie kolejnej restauracji w Polsce i na hasło „Prawdziwy kurczak, prawdziwy smak” będą mogli odebrać darmowy kubełek KFC. Akcja rozpocznie się o godzinie 10.00 we wszystkich restauracjach KFC w całej Polsce. W każdej z nich na Gości czekać będzie po 250 promocyjnych kubełków. Łącznie do zgarnięcia jest ich aż 62 500!To największa tego typu akcja zorganizowana przez sieć restauracji KFC w Polsce! Kubełek KFC to nie tylko jedna z najpopularniejszych pozycji w menu, ale również jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów KFC na całym świecie! Wyselekcjonowane, pochodzące od lokalnych dostawców, soczyste kawałki kurczaka o wyrazistym smaku są idealne dla miłośników czegoś naprawdę smakowitego! Nowa restauracja mieści się w Galerii Libero przy ul. Kościuszki 229 w Katowicach. Świętuj wyjątkowy jubileusz razem z KFC!

Promocja trwa: tylko 28 listopada 2018 od godziny 10.00 do wyczerpania puli darmowych kubełków w każdej restauracji KFC.

Zapraszamy!
Imię / nick
Treść komentarza
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT