close

Karmienie ptaków na Bielanach


Artykuł 145 kodeksu wykroczeń mówi: „Kto zanieczyszcza lub zaśmieca miejsca dostępne dla publiczności, a w szczególności drogę, ulicę, plac, ogród, trawnik lub zieleniec, podlega karze grzywny do 500 złotych albo karze nagany”

Czy dokarmianie ptaków jest zanieczyszczaniem miejsc dostępnych dla publiczności? Sąd w Olsztynie nie dopatrzył się w takim postępowaniu zanieczyszczania środowiska. Jednak decydujące zdanie w tej sprawie może mieć też Straż Miejska. Ale dokarmianie ptaków, samo w sobie zabronione nie jest. Na małym skwerku na osiedlu „Ruda” są jednak dwie tabliczki. Stoją obok siebie i jedna zabrania karmienia ptaków a druga karmienia gołębi. Czyżby gołębie przestały być ptakami? Świat się zmienia...

Imię / nick
Treść komentarza
user DODANE: 30-05-2019 15:17:50 | ~ Arol
sZANOWZEK KILKA RAZY ZERZNIE WIELKA KUPĘNY pANIE, TU PO PROSTU CHODZI O SRANIE. pODCZAS KARMIENIA KAŻDY PTASZEK KILKA RAZY ZERZNIE WIELKĄ KUPĘ I GNOJÓWKA GOTOWA. ZAKAZ SŁUSZNY, NIE MOŻNA BYLE GDZIE GÓWNEM BRUDZIĆ ULICE CZY PARKI.
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT