close

Halloween ze strasznymi zwierzakami i wymarłymi gatunkami


 

Gdzie: Warszawskie ZOO, Ptaszarnia

Kiedy: niedziela 4 listopada, godz. 10.00-14.00

 

Wszystkich, którzy chcą poczuć dreszczyk emocji, zapraszamy w niedzielę 4 listopada do Warszawskiego ZOO na „Halloween z wymarłymi gatunkami”. Będzie to okazja do pokonania swojego strachu i przekonania się na własnej skórze, jak bardzo jest się odważnym. Od godz. 10.00 w budynku Ptaszarni, która zamieni się w mroczną siedzibę przerrrażających zwierzaków, na gości czeka wiele upiornych atrakcji. Oprócz duchów, pajęczyn, zwisających pająków i fruwających nietoperzy na najodważniejszych czekają najprawdziwsze strrraszne gady i bezkręgowce. Nie zabraknie węży, jaszczurek, pająków, karaczanów, patyczaków, skorpionów i oczywiście straszyków. Osoby o mocnych nerwach będą mogły podjąć wyzwanie i sprawdzić co znajduje się w przerrrażających pudełkach-zagadkach! Wystarczy przełamać swój strach, dotknąć tajemniczego przedmiotu i zgadnąć jaka upiorna niespodzianka kryje pod pokrywą. Nigdy nie wiadomo czy to będzie skóra węża, przerażające kości, żółwiowa skorupa, czy zwierzęca czaszka!
 

Podczas imprezy będzie można poszerzyć swoją wiedzę nt. wymarłych gatunków zwierząt - praprzodków mieszkańców naszego ZOO, a przy okazji wygrać drrrapieżne upominki. Na gości czeka mini gra terenowa „W poszukiwaniu ginących gatunków” i upiorrrne koło fortuny. Będzie też można stworzyć własnoręcznie halloweenową przypinkę, a w potworrrnym monidle z wymarłymi gatunkami i kostuchą zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Na najmłodszych czekają nietoperzowe warsztaty plastyczne z wolontariuszami z Wolontariusz Warszawskiego ZOO. Ptaszarnia będzie ozdobiona magicznymi dyniami, z których będzie można stworzyć niepowtarzalną halloweenową rzeźbę lub lampion. Autorzy najstrrraszniejszej rzeźby/lampionu otrzymają przerażające nagrody!
 

Odbędzie się też konkurs na najupiorrrniejsze przebranie. Na zakończenie uczestnicy eventu przeniosą się do Słoniarni, gdzie tajemnice długowieczności słoni zdradzi opiekun tych wyjątkowych zwierząt Patryk Pyciński, a słonie zaprezentują słoniowe dyniopożarrrcie.
 

PRZERRRAŻAJĄCY ROZKŁAD JAZDY Ptaszarnia - 10.00-14.00


Strrraszne gady i bezkręgowce: węże, jaszczurki, pająki, karaczany, patyczaki, skorpiony, straszyki

Przerrrażające pudełka-zagadki

W poszukiwaniu ginących gatunków – mini gra terenowa

Upiorrrne koło fortuny

Halloweenowe przypinki

Potworrrne monidło

Nietoperzowe warsztaty

Dyniowe rzeźby i lampiony

Konkursy z nagrodami:

12.00 - Najupiorrrniejsze przebranie

13.00 - Najstrrraszniejsza dyniowa rzeźba

Słoniarnia - 14.00

Tajemnice długowieczności słoni – spotkanie z opiekunem

Słoniowe dyniopożarrrcie

 

DO UDZIAŁU W WYDARZENIU upoważnia ważny bilet wstępu do Warszawskiego ZOO w przerrrażająco niskiej cenie od 13 do 20 zł/os.

 

 

Imię / nick
Treść komentarza
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT