close

Gdzie się podział gospodarz?Na każdym ze słupów reklamowych jest adres nie tylko gospodarza ale też i administratora Nie mniej wygląda jakby zarówno gospodarz jak i administrator, stracili zainteresowanie tymi obiektami. I to już od ponad dwóch miesięcy. Słupy z ogłoszeniami znajdują się w wielu miejscach na Żoliborzu i niestety wszystkie wyglądają bardzo słabo. Zapewne miały być wizytówką Żoliborza, informującą mieszkańców o działaniach Urzędu Dzielnicy. I dalej są wizytówką, z której możemy dowiedzieć się, że w urzędzie od jakiegoś czasu trwają nieustające wakacje. Oczywiście winą można obarczyć byłych kandydatów na radnych, którzy nie zdjęli w wyznaczonym terminie plakatów wyborczych. Albo mieszkańców, którzy w niedozwolonych miejscach, wieszają reklamy i ogłoszenia. Ale są też na Żoliborzu podobne miejsca zarządzane przez prywatną firmę i aż miło na nie popatrzeć. Tylko te ostatnie mają właściciela, który w odpowiedni sposób dba o ich wygląd. Może jak pojawi się gospodarz to popracuje nieco nad zmianą wizerunku? Jak mówi przysłowie: „Jak cię widzą, tak cię piszą”

Imię / nick
Treść komentarza
user DODANE: 02-01-2019 07:34:11 | ~ Mieszkaniec
Zwróciłem się na sesji do radnych wszystkich klubów, usłyszałem że to Urząd ma zrobić. Do Urzędu dzwonił też inny mieszkaniec, usłyszał że mają to zrobić radni! Totalna olewka... :/
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT