close

Fajna zabawa na Radomskiej
Pod śmietnikiem na wąskiej uliczce Radomskiej zatrzymuje się śmieciarka i włącza światła awaryjne blokując całą ulice. Oczywiście nie ma szans aby samochód ominąć. Jest parę minut po szesnastej i w m gnieniu oka tworzy się korek. Panowie ze śmieciarki ładują do niej jeden kontener wyciągnięty ze śmietnika a następnie nie śpiesząc się wynoszą z niego gabaryty. Jeden z kierowców grzecznie interweniuje ale powoduje to tylko efekt odwrotny do zamierzonego. Widać, że panowie mają niezłą zabawę ale na widok aparatu fotograficznego chowają się za wynoszone gabaryty. Zabawa trwa dobre kilkanaście minut po czym śmieciarka odjeżdża. Może już najwyższy czas aby zrobić na Radomskiej prawdziwy porządek?

Imię / nick
Treść komentarza
user DODANE: 26-04-2018 21:18:07 | ~ Magda
Radomska jest wąską uliczką. A ludzie chcą parkować jak najbliżej domu więc zastawiają każdy kącik. Z drugiej strony w pobliżu nie ma miejskiego parkingu więc gdzie ludzie mają parkować?. Nawet jeżeli do pracy jeżdżą komunikacją miejską to - skoro maja samochód - gdzieś musza parkować. Czasem stoję za śmieciarką i choć mnie to nie cieszy stoję bo nie mam innego wyjścia. Z drugiej strony gdybym pracowała jako obsługa śmieciarki to pewnie też bym się nie śpieszyła. U nas, na Chotomowskiej, czasem nie mają możliwości podjechania do śmietnika i w ogóle nie zabierają śmieci (a mamy problem ze śmietnikiem w którym harcują szczury). Może pora zacząć dyskusję na ten temat. Chętnie poznam racjonalne pomysły.
user DODANE: 26-04-2018 02:30:16 | ~ Daniel
Radomska to na ochocie, stara ulica, takie same slumsy jak Targowa i okolice. Nie zasługują na lepsze traktowanie przez MPO, dziadostwo nie mają garaży, stare i tanie samochody zawaliły chodnik to śmieciara nie ma wyjścia, ogólnie okolica do zburzenia i zbudowania na nowo dla nowoczesnych ludzi bo obecnie to slumsy i pijaki w starych zniszczonych mieszkaniach.
user DODANE: 25-04-2018 07:20:32 | ~ dd
Przeciez droge tarasuja te samochody ktore tam stoja po obu stronach drogi. Naprawde musza parkowac na ulicy?
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT