close

Duża rozróba na ulicy Małej


Zniszczony radiowóz i dwóch ujętych mężczyzn – to efekt wieczornej wizyty strażników na ulicy Małej.

 

W poniedziałkowy wieczór strażnicy patrolowali ulice na Pradze Północ. Gdy przejeżdżali Małą ich uszu doszły krzyki i niewybredne słownictwo. Na jednym z podwórek zauważyli ponad dziesięcioosobową grupkę hałasujących i popijających alkohol, młodych ludzi. Kiedy tylko zatrzymali radiowóz w ich stronę poleciały wyzwiska. Ale nie tylko – wśród nich poleciał też sporej wielkości brukowiec, który uszkodził drzwi i próg radiowozu.

 

Strażnicy wyszli z samochodu i część imprezujących błyskawicznie się rozpierzchła. Tymczasem pozostali stawali się coraz bardziej agresywni. Kolegom wsparcia udzieliła druga załoga. Dwaj najwięksi awanturnicy, którzy skoczyli do funkcjonariuszy, zostali ujęci i zabrani z miejsca awantury.


Jak ustaliła policja, obaj ujęci byli nietrzeźwi. Nadto jeden - poszukiwany przez prokuraturę. Mężczyzna ma zjawić się tam, gdy wytrzeźwieje. Na noc, razem z kolegą z imprezy, trafił do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych.

 

Źródło: https://strazmiejska.waw.pl/

Imię / nick
Treść komentarza
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT