close

Bałkańskie poniedziałki


BAŁKAŃSKIE PONIEDZIAŁKI w każdy poniedziałek od 16:00 Banjaluka ul. Szkolna 2/4


Poniedziałków z reguły się nie lubi - tak i już. Ktoś napisał nawet o tym piosenkę, że poniedziałki są niefajne i że nic się nie dzieje. Na Szkolnej 2/4 w najlepszej piwnicy z najlepszym ogródkiem zupełnie na odwrót - nie ma nudy. W każdy poniedziałek w Banjaluce dzieją się „Bałkańskie Poniedziałki”.

Gdyby ktoś chciał napisać o nich piosenkę, miałaby ona 3 zwrotki. Pierwsza o tym, że od godziny 16:00 do 19:00 bałkańskie klasyki, czyli banjalucki rolovani cevap, gurmanska pljeskavica lub cevapcici – każde za 20 złotych.


Druga o tym, że od 19:00 Adam – Banjalucki Szef Baru i Sommelier w jednym poleca bałkańskie wina. Co tydzień inne, co tydzień sparowane z innym daniem Szefa Kuchni Olafa, co tydzień w specjalnej cenie.


Ostatnia zwrotka byłaby o tym, że w poniedziałki w Banjaluce od 20:00 bałkańska muzyka na żywo: (Marcin Maroszek (akordeon +wokal) i Oliwier Andruszczenko (klarnecista z Bum Bum Orkestar)). Na koniec jakiś wers w stylu, że bardziej bałkańsko się nie da. Refren dośpiewajcie sami. Coś czujemy, że to będzie kultowy kawałek, a Wy już więcej nie powiecie, że nie lubicie poniedziałków. Założymy się?

Słów kilka o muzykach: Marcin i Oliwier - dyplomowani specjaliści od zarażania muzyką bałkańską. Marcin- magister perlenia na świniaku z głosem zachrypniętym nieleczonym, Oli - zaklinacz kija prostego i zakrzywionego ze szczerego złota. Przyjaciele od muzyki i pozytywnej konsystencji.
 

Zapraszamy Banjaluka ul. Szkolna 2/4 Warszawa w poniedziałki od 16


 

Imię / nick
Treść komentarza
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT