close

 

1 2 3 MUZIKA BUM BUM ORKEsTAR x BanjalukaNajwiększa bałkańska balanga powraca na Szkolną 2/4

 

29.09.2018 (sobota) godz. 20:30

 

Banjaluka na Szkolnej 2/4 zaprasza na pierwsze wydarzenie z cyklu 1,2,3 Muzika!

Kolejny raz bałkańska piwnica łączy siły z bałkańskim zespołem BUM BUM ORKeSTAR, który tego dnia zagra nie na scenie, a wśród Gości. Ta impreza to kwintesencja wszystkiego, co bałkańskie – od kuchni, przez wszechobecną rakiję kończąc na muzyce i niepowtarzalnej atmosferze! 

Muzycznie BUM BUM ORKeSTAR, wystąpi w składzie: Oliwier Andruszczenko - klarnet, saksofon, prowadzenie Damian Marat - trąbka Karol Podkul- akordeon, sakshorn tenorowy, śpiew Mateusz Sieradzan - tapan, instrumenty perkusyjne, śpiew Piotr Janiec- tuba Bartosz Stępień - sakshorn tenorowy, instrumenty perkusyjne, śpiew.

 

Wyobraźcie to sobie:

Jest sobota. Weekend w pełni. Idziecie do swojej ulubionej bałkańskiej restauracji. Tej na Szkolnej 2/4.

 

Wchodzicie. Spodziewacie się, że Wasze kubki smakowe tego wieczora eksplodują, a na drugi dzień głowa będzie trochę bolała. Ale liczycie się z tym i bierzecie to na klatę. W końcu raz się żyje. Jest jeszcze jedna rzecz, dla której wybieracie właśnie Banjalukę. MUZYKA. Bo przecież muzyka na żywo jest tu codziennie. Jest 20:30. Powinni już grać, a zespołu nie ma na scenie. Trochę się irytujecie, ale na pytanie kelnera, czy wszystko w porządku, nieśmiało odpowiadasz ‘tak, jest ok”. za chwilę plujesz sobie w brodę i myślisz, że trzeba było jednak zapytać, co z tą muzyką. Chcesz już poprosić o zapakowanie na wynos, gdy nagle słyszysz:

1, 2, 3 MUZIKA! Co dalej? Dalej już tylko balanga.

 

Zapraszamy!

 

Imię / nick
Treść komentarza
Udało się wam zrobić ciekawe zdjęcie?

Jeśli chcesz pokazać je naszym czytelnikom przyślij nam zdjęcie razem z krótkim opisem.  


KONTAKT
 


 

Gdzie szukać tematów aby zrobić ciekawe zdjęcie? Najlepiej od podwórka... Jest ono przeważnie zamknięte dla osób postronnych w tym i dla dziennikarzy. Podobnie jest z klatkami schodowymi z okien, których może być piękny widok zarówno na Warszawę jak i najbliższą okolicę. Aby zrobić ciekawe zdjęcie wystarczy zwykły telefon.
Zapraszamy do współpracy!   

 

 

O SERWISIE


 

REKLAMA 

KONTAKT